Často kladené otázky

Náš koncept je založený na inteligentnom využití mazív a povrchovo aktívnych látok, ktoré v kombinácií s aplikovaním kvalitných mikrovláknových materiálov a odborného prístupu zebezpečia žiadaný výsledok s použitím minimálneho množstva zdrojov. Špeciálny roztok sa pomocou nízkotlakového rozprašovača (súčasť vozíka Geowash) aplikuje na povrch auta a vytvorí tak žiadanú jemnú vrstvu, s ktorou ďalej pracujeme. Priemerná spotreba vody na jedno umytie je 2-3 litre. Iné metódy používajú na odstránenie nečistôt hrubú silu a tak pod vysokým tlakom dochádza k neefektívnemu využitiu vody.

Nie. Geowash používa prostriedky, ktoré zmäkčujú, rozpúšťajú a úplne oddelia nečistotu od povrchu, zatiaľ čo sa polyméry v roztoku obalia okolo zostávajúcich viditeľých aj neviditeľných častíc nečistôt a tak vytvoria medzi nimi a povrchom auta vrstvu, ktorá zabráni poškriabaniu. Takto vzniknutá zmes je potom zotretá mikrovlákonovou utierkou špecificky určenou pre suché umývanie lakovaných povrchov. Nečistotu pohltí a zabalí a tak aj pri opakovanom pritlačení chráni povrch. Vaše vozidlo ostáva dokonale čisté bez akýchkoľvek škrabancov.

Áno. Medzi Geowash ingrediencie patria teflón, karnaubský vosk a jemný tmel. Na povrchu vozidla vytvoria tieto materiály ochranný film, ktorý chráni Váš lak pred kontamináciou UV žiarením, znečistením, soľou a inými nečistotami. 

Látky použité v prípravkoch pre Geowash neobsahujú žiadne agresívne zložky a farbivá, ktoré by mohli poškodiť Váš lak. Naviac, naše výrobky obsahujú polyméry s prídavnou hodnotou ochrany laku a dodávajú autu požadovaný lesk. Zákazníci Geowash si tak pri príchode k ich autu všimnú jeho hladký a lesklý povrch po tom ako boli ošetrené profesionálom z Geowash.

Vaše vozidlo nebude v žiadnom prípade vystavené riziku poškriabania alebo iného poškodenia. Sme tiež hrdí na to, že po umytí Vášho auta nezanechávme na zemi vodu a špinu pre dojem absolútnej čistoty. Náš Geowash profesionál tak zhodnotí úroveň znečistenia vozidla a môže odporučiť dať auto najprv umyť v konvenčnej autoumyvárni. Následne možete znova Geowash navštíviť a dať si Vaše vozidlo do detailov prečistiť a navoskovať. 

S Geowash už nikdy nemusíte strácať čas čakaním na umytie Vášho auta. Zákazníci jednoducho svoje auto zaparkujú a kým nakúpia alebo inak efektívne strávia svoj čas, Geowash sa o všetko postará bez toho, aby museli niekde čo i len nechávať kľúče. Geowash navyše šetrením vody chráni životné prostredie a Vy si môžete povedať, že ho chránite tiež.

V dnešnej spoločnosti je niekedy ťažké rozlíšiť kto naozaj ekologickým je a naozaj životné prostredie chráni a šetrí prírodné zdroje a kto naopak, si na povrch svojej činnosti alebo podnikania túto nálepku len prilepí. Tri hlavné dôvody, prečo možeme Geowash hrdo nazývať ekologickým, sú:

  • šetríme najvzácnejší zdroj tejto planéty, vodu
  • nepoužívame stroje s vysokým odberom elektrickej energie
  • používame iba biologicky rozkladateľné chemické produkty

Dôkladné ručné umytie odstraňuje nečistoty vzniknuté pri bežnej jazde aj v čistom prostredí. Takto nahromadená a neodstránená špina vnikne po dlhšom čase hlbšie do povrchu auta a môže viezť k potencionálnemu poškodeniu autolaku. Geowash ušetrí Vašich zákazníkov od povinnej návštevy umyvárky a tá pre zmenu použije v ten deň o 40 až 50 litrov vody menej. 

Áno. Rovnako ako umývanie áut, aj ich navoskovanie je rovnako dôležitý úkon, ktorý by sme mali pravidelne vykonávať. Voskovanie totiž na aute zanechá tenký film, ktorý chráni lak pred vonkajšim prostredím ako sú poveternostné podmienky, jemné škrabance, UV žiarenie, hmyz, vtáčie výkaly, stromová živica a pod.

Celý proces trvá 20-45 minút, záleží na úrovni znečistenia, veľkosti vozidla a služby, ktorú si Váš zákazník zvolí. 

Rezervujte si termín jednoducho online

Kontaktovať nás môžete tiež e-mailom: info@geowash.sk, telefonicky: +421 910 466 990 alebo cez náš kontaktný formulár.

Scroll to Top
Zavolať
Navigovať